Owadom wstęp wzbroniony

Wiosną i latem chętnie otwieramy okna, również balkonowe, by wpuścić do mieszkania powiew ciepłego powietrza, na które tak długo czekaliśmy. Niestety, wraz z promieniami słonecznymi do naszych wnętrz dostają się też niepożądane owady i zanieczyszczenia. Wszyscy wiemy, jak uciążliwe mogą być owady, które do naszych domów przyciągane są przez kuszące je zapachy lub światło. Muchy, pszczoły czy osy to raczej nie są mile widziani i pożądani w naszych domach goście. Rozwiązanie tego problemu jest niezwykle proste – moskitiera. Nie dorówna jej żadna z metod zwalczania owadów, jak palenie świec, używanie olejków zapachowych czy tworzenie pułapek, w które ci nielubiani goście mogą wpaść.

Bezkonkurencyjna skuteczność

Moskitiery to stuprocentowa skuteczność za niewielkie pieniądze. Te wykonane z włókna szklanego charakteryzują się także dużą wytrzymałością i trwałością, a zarazem estetyką. Profile produkowane są z aluminium, a zaczepy ze stali nierdzewnej. Zaletą stosowania moskitiery jest to, że dzięki małym oczkom do mieszkania nie dostaną się żadne insekty, nawet te najdrobniejsze, możemy też zaobserwować mniej kurzu w mieszkaniu. Docenią to z pewnością osoby cierpiące na różnego rodzaju alergie. Jednocześnie nie musimy rezygnować ze światła słonecznego, które swobodnie dostaje się do naszego mieszkania. Choć komary czy muchy utrudniają nam życie, to warto zauważyć, że moskitiery są bardzo humanitarną bronią przeciwko nim. Solidnie wykonana moskitiera może nam bez zarzutu posłużyć przez długie lata. Warto w tym celu odwiedzić Siedlce i zlecić firmie Plisar zrobienie moskitiery, która spełni nasze oczekiwania. Projekty są wykonywane według indywidualnych potrzeb i upodobań klientów.

Uniwersalne zastosowanie

Moskitiery można łatwo dopasować do każdego rodzaju okien, a także drzwi. Po zakończeniu sezonu bez problemu można je zdemontować, wyczyścić i przechować aż do wiosny, kiedy znów będą niezbędne. Moskitiery wystarczy umyć ciepłą wodą i wysuszyć, by wyglądały jak nowe. Włókno szklane wykorzystane do ich produkcji to nowoczesny materiał bardzo wysokiej jakości. Dzięki wykorzystaniu moskitiery możemy skutecznie wywietrzyć mieszkanie, a także zabezpieczyć je przed skutkami wiatru, który może nanieść liście, gałęzie i inne niepożądane zanieczyszczenia. Mój dom, moją twierdzą – głosi znane powiedzenie. Moskitiera pozwoli nam w łatwy sposób zagrodzić drogę wszystkim niepożądanym w naszym domu gościom. Daje gwarancję tego, że nasz balkon będzie zawsze czysty i bezpieczny.
Moskitiera ramkowaMoskitiera okienna

Galeria
Zrealizowane Projekty

Poniżej prezentujemy Państwu część naszych projektów,
które mogą posłużyć jako inspiracja do własnych działań.

ZOBACZ PROJEKTY

Dlaczego warto
nawiązać kontakt?

Realizujemy projekty dla indywidualnych
klientów dając im to co najlepsze. Jeśli zależy ci
na sprawnej współpracy, zadzwoń i umów sie na
bezpłatne pomiary i wycenę.

  • Cyfra 1  z ramką romba Bezpłatny pomiar i wycena
  • Cyfra 2  z ramką romba Pomoc w wyborze produktów

Dane kontaktowe

FHU PLISAR - Marcin Pisarek
ul. Szkolna 5
08-110 Siedlce
NIP - 8212223393
Tel: +48 792 449 943
rolety.plisar@gmail.com

Drugi adres działalności:
ul. Sokołowska 157
08-110 Siedlce
Tel: +48 792 469 382

Szybkie pytanie
Szybka odpowiedź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez... więcej ››