Elegancja i ochrona prywatności

Najlepszym sposobem na osłonięcie dużych okien są verticale, czyli żaluzje pionowe. Pasują zwłaszcza do urządzonych nowocześnie biur, sal konferencyjnych i innych firmowych pomieszczeń. Ich zaletą jest to, że można je ustawić pod różnymi kątami i w ten sposób wpuszczać do wnętrza tyle światła słonecznego, ile nam odpowiada. Żaluzje pionowe również skutecznie chronią pomieszczenie przed nadmiernym nagrzewaniem. Dostępne są w wielu kolorach, dlatego mogą ożywić wnętrze lub dodać mu chłodnej elegancji – zależnie od tego, jaką barwę wybierzemy. Dzięki bogatemu wyborowi wzorów i kolorów z powodzeniem są stosowane również w prywatnych domach.

Prosta obsługa

Mogą być taką samą ozdobą nowoczesnych wnętrz jak zasłony, firanki czy żaluzje poziome. Gdy w ogóle nie chcemy zasłaniać okna, możemy je przesunąć na bok, dzięki mechanizmowi łańcuszkowemu. Całkowite zasłonięcie verticali pozwoli nam na zachowanie prywatności i stworzy intymny klimat. Montaż verticali jest bardzo prosty – można go wykonać samodzielnie lub zlecić fachowcom. Żaluzje te składają się jedynie z dwóch elementów – jednym z nich są szyny, najczęściej wykonanej z aluminium, które umożliwiają przesuwanie pasków, a także obracanie ich pod różnymi kątami. Drugim elementem są pasy wykonane z materiału.

Do zadań specjalnych

Najczęściej do ich produkcji stosowany jest poliester - materiał odporny na zabrudzenia, a także na pleśń i grzyby. Jest także bardzo wytrzymały i nie traci swoich właściwości przez długie lata oraz łatwy w czyszczeniu i szybko wysycha. Tkanina jest impregnowana, dlatego też do verticali nie lgnie kurz, są więc nie tylko funkcjonalne, estetyczne, ale i higieniczne. Verticale można dostosować do okien o nietypowych wymiarach. Pasy też mogą mieć różną szerokość dopasowaną do oczekiwań klienta. Na życzenie klienta verticale mogą być także wykonane pod skosem. Planując zakup verticali warto odwiedzić Siedlce. Firma Plisar jest producentem wysokiej jakości dekoracji okiennych. Mamy długoletnie doświadczenie, gwarantujemy niskie ceny i krótkie terminy wykonania.
verticale na oknie - jasne
verticale na oknie - czerwone

Galeria
Zrealizowane Projekty

Poniżej prezentujemy Państwu część naszych projektów,
które mogą posłużyć jako inspiracja do własnych działań.

ZOBACZ PROJEKTY

Dlaczego warto
nawiązać kontakt?

Realizujemy projekty dla indywidualnych
klientów dając im to co najlepsze. Jeśli zależy ci
na sprawnej współpracy, zadzwoń i umów sie na
bezpłatne pomiary i wycenę.

  • Cyfra 1  z ramką romba Bezpłatny pomiar i wycena
  • Cyfra 2  z ramką romba Pomoc w wyborze produktów

Dane kontaktowe

FHU PLISAR - Marcin Pisarek
ul. Szkolna 5
08-110 Siedlce
NIP - 8212223393
Tel: +48 792 449 943
rolety.plisar@gmail.com

Drugi adres działalności:
ul. Sokołowska 157
08-110 Siedlce
Tel: +48 792 469 382

Szybkie pytanie
Szybka odpowiedź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez... więcej ››