Przyjazny balkon

Balkon może stać się integralną częścią mieszkania za sprawą osłony przeciwwiatrowej, która pełni zarówno funkcję dekoracyjną, jak i praktyczną. Zabudowa balkonów to nasza specjalność. Wykorzystywane przez naszą firmę do tego celu materiały długo nie tracą na estetyce. Aby zabudowa tarasu lub balkonu była nie tylko atrakcyjna, ale przyniosła też oczekiwany efekt, musimy odpowiedzieć sobie, jaki jest jej cel – czy ma być przede wszystkim ochroną przed słońcem czy mrozem, a może przed zanieczyszczeniami.

Skuteczna ochrona

Często balkon jest również miejscem, gdzie przechowujemy rzeczy, na które nie znaleźliśmy miejsca w domu. Zabudowa pozwala chronić nie tylko je, ale także posadzkę balkonu przed zgubnymi skutkami wiatru, deszczu czy śniegu. To także skuteczny sposób na to, by uchronić mieszkanie przed utratą ciepła. Osłona jest tak wykonana, że można ją otworzyć, by zapewnić swobodny przepływ powietrza. Jej montaż nie jest trudny – mocuje się ją do metalowej balustrady oraz do konstrukcji budynku.

Stwórz oazę

W skład osłony wchodzi kilka elementów. Są to skrzydła przesuwne wyposażone w kółka na łożyskach, zamki uniemożliwiające otwarcie jej z zewnątrz i szczotki gwarantujące szczelność. Poza tym prowadnice, profile zamykające i wykonana z pcv zabudowa balustrady. Jeżeli interesuje cię zabudowa balkonów Siedlce są miastem, gdzie znajdziesz profesjonalnych wykonawców, którzy odmienią twój balkon. Tylko od naszej wyobraźni i kreatywności zależy, jak będzie wyglądał nasz balkon lub taras – niewielkim kosztem możemy sobie na nich stworzyć oazę spokoju i miejsce, gdzie będziemy chętnie odpoczywać po trudach dnia codziennego.zabudowany balkon w Sieldcach

Galeria
Zrealizowane Projekty

Poniżej prezentujemy Państwu część naszych projektów,
które mogą posłużyć jako inspiracja do własnych działań.

ZOBACZ PROJEKTY

Dlaczego warto
nawiązać kontakt?

Realizujemy projekty dla indywidualnych
klientów dając im to co najlepsze. Jeśli zależy ci
na sprawnej współpracy, zadzwoń i umów sie na
bezpłatne pomiary i wycenę.

  • Cyfra 1  z ramką romba Bezpłatny pomiar i wycena
  • Cyfra 2  z ramką romba Pomoc w wyborze produktów

Dane kontaktowe

FHU PLISAR - Marcin Pisarek
ul. Szkolna 5
08-110 Siedlce
NIP - 8212223393
Tel: +48 792 449 943
rolety.plisar@gmail.com

Drugi adres działalności:
ul. Sokołowska 157
08-110 Siedlce
Tel: +48 792 469 382

Szybkie pytanie
Szybka odpowiedź

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez... więcej ››